Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak sorki mialo byc od 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ma być większe od 1. ja sobie spisałam odp na ręce i już sprawdziłam, jeden błąd tylko w zamkniętych. a co do wspołczynnika kierunkowego najpierw trzeba było przekształcić wzór żeby y było po lewej stronie. i przy x potem stało 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak sie ogólnie oceniacie? ja mam cichą nadzieję na 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś już znajdzie ten głupi arkusz to niech da linka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, a mi sie wydawało, że tam było już wszystko ładnie podane w odpowiedniej formie. Ślepa jestem chyba... -.- pampam - to super wynik. gratuluje (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łohoho, 100% - u mnie chyba w głębokich snach (: a tak na serio to nie wiem... czekam na razie na odpowiedzi. Ale z tego co piszesz to widać, żeś zorientowana w temacie i na pewno będziesz mieć wysoko - życzę stówki, a jakże (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są arkusze?? znalazłam tylko zadania otwarte a z zamkniętych tylko odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zna ktoś jakąś dobrą stronkę w internecie gdzie dobrze tłumaczą kombinatoryke i rachunek prawdopodobienstwa (na podstawie zadań jakoś)? Bo jak poległam na tym dzisiaj na maturze tak polegnę w piątek na sprawdzianie. Coś czuję... <;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.matematyka.pisz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S. napisał:
A zna ktoś jakąś dobrą stronkę w internecie gdzie dobrze tłumaczą kombinatoryke i rachunek prawdopodobienstwa (na podstawie zadań jakoś)? Bo jak poległam na tym dzisiaj na maturze tak polegnę w piątek na sprawdzianie. Coś czuję... <;
a jaki masz podrecznik w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie teraz żadne, bo nie mieliśmy kupowac bo my na lekcjach generalnie robimy po prostu powtorki i testy z roznych ksiazek czy kserowek i tylko na jednej lekcji mamy bieżący materiał, wiec nie mielismy kupowac książek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura była tak banalna, że mi się śmiać na sali chciało. Po 45 minutach skończyłam, wyszłam po 1,5 h, większość ludzi z mojej szkoły też. Nie było w tym arkuszu żadnego trudnego zdania, żadnego! Szkoda, że to nie jest matura majowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa to szkoda ja mam matematyke z plusem gdybys miala ten sam to bym chetnie pomogla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aa no trudno. Dzięki za chęci (: Zajrze jeszcze raz na tę strone co idr podał(a), ale chyba już tam kiedyś byłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie juz arkusz i wyniki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wgl to brawo dla nich, wreszcie 34 poprawili ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łał, rzeczywiście. poprawili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już odpowiedzi z polskiego z operonu http://www.niepolegniesz.pl/probna_matura.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby ktos podac linka do odpowiedzi i arkusza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...